Postieľka prenosná Hauck

Outlet

Tovar už bol používaný, ale je stále vo veľmi dobrom stave a plne funkčný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale stále je plne funkčný. Ide napríklad o tovar, ktorý bol vystavený na predajni, alebo zakúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad, ani funkčnosť výrobku.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex | Čierna
50,70 € (zľava 30 %) 35,52 €

Hauck Dream'n Play Go Plus 2020 cestovní postýlka

  • Cestovní postýlka Hauck Dream'n Play Plus 2020
  • Pro děti od 0 měsíců do 15 kg.
  • Bezpečnostní pojistka proti náhodnému složení.

Bočnice jsou průhledné, síťované.

Součástí postýlky je taška pro snadné přenášení a matrace (cca 1,5 cm molitan s potahem na sololitové desce dělené na 6 dílů pro snadné složení do tašky.)

Plocha na ležení: 120×60 cm

Složená: 75×20×20 cm

Vlastnosti

Vada Používané
Ajax loader