Teplomer do vody BABYONO

Outlet

Nové, nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa však môžu vyskytnúť nedostatky, ako je nejednotná farba, visiace nite či chýbajúce gombíky. Ceduľky pri oblečení môžu chýbať, alebo byť zle našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodnom balení. Do tejto kategórie spadá tiež tovar z predošlých kolekcií.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Unisex | Svetlo modrá
2,04 € (zľava 29 %) 1,44 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

BABYONO Teploměr do vody – koala

  • Teploměr do vody je velmi dobrým pomocníkem při koupání novorozenců. Bezpečně a spolehlivě Vám pomůže dosáhnout a udržet správnou teplotu koupele pro Vaše děťátko. Velká a čitelná stupnice usnadňuje odečítání správné teploty vody. Díky lehké konstrukci, teploměr plave na hladině vody, čímž i umožňuje plynulou regulaci teploty. Správná teplota vody by měla být 37 a je označena na stupnici usmívajícím se smajlíkem. Teploměr je zcela bezpečný, díky parafínu, který je vložen do bezpečnostní trubičky.
  • čitelná stupnice

bez rtuti přesné měření vody plave na hladině Rozměry produktu:

  • 10 cm x 23 cm x 1 cm

/2004640/

Vlastnosti

Vada Poškodená krabica/obal
Ajax loader