Dojčenské mlieko Nutrilon

Outlet

Nové, nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa však môžu vyskytnúť nedostatky, ako je nejednotná farba, visiace nite či chýbajúce gombíky. Ceduľky pri oblečení môžu chýbať, alebo byť zle našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodnom balení. Do tejto kategórie spadá tiež tovar z predošlých kolekcií.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex |
9,96 €

NUTRILON 1 (800g) – kojenecké mléko

  • Nutrilon 1 počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku 800 g, 0–6 měsíců
  • Informace o složení výrobku

Složení: Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, citran draselný, chlorid draselný, emulgátor (sojový lecitin), olej z Mortierella alpina, citran sodný, chlorid hořečnatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, cytidin 5'-monofosfát, sodná sůl uridin 5'-monofosfátu, DL-α-tokoferyl acetát, adenosin 5'monofosfát, sodná sůl inosin 5'-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5'-monofosfátu, uhličitan vápenatý, L-tryptofan, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

exp.28/02/2021

Vlastnosti

Vada Ulomená časť Poškodená krabica/obal
Ajax loader