Dojčenské mlieko HAMI

Outlet

Nové, nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa však môžu vyskytnúť nedostatky, ako je nejednotná farba, visiace nite či chýbajúce gombíky. Ceduľky pri oblečení môžu chýbať, alebo byť zle našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodnom balení. Do tejto kategórie spadá tiež tovar z predošlých kolekcií.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Unisex |
11,81 € (zľava 31 %) 8,11 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

HAMI 6+ (800 g) – kojenecké mléko

  • Tradiční proces fermentace potravin, který přispívá ke zdravému zažívání, a více než 20ti leté zkušenosti s péčí o malá bříška, inspirovali Hami natolik, že přichází jako první s fermentovaným kojeneckým mlékem. Mléko je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.
  • Hami 6+, první fermentované kojenecké mléko = jedinečný recept na spokojené bříško.
  • Nové patentované složení mléka Hami 6+ je kombinací jedinečného procesu fermentace Lactofidus a vlákniny GOS/FOS s potřebnými živinami pro správný růst a vývoj děťátka. A navíc má lahodnou chuť pro spokojené bříško.
  • Kojenecké mléko Hami 6+ je první, které kombinuje:
  • Lactofidus, proces inspirovaný přirozenou fermentací mléka,

prebiotickou vlákninu GOS/FOS potřebné živiny pro správný růst a vývoj děťátka *. Omega 3 a železo pro normální vývoj mozku (přispívá k rozvoji poznávacích funkcí), vápník a vitamín D pro normální růst a vývoj kostí.

exp.14/06/2021

Vlastnosti

Vada Ulomená časť Poškodená krabica/obal
Ajax loader