Cumlík NUK

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Pre dievča |
3,15 € (zľava 31 %) 2,19 €

Dudlík NUK ROSE silikon bílý/růžový, vel. 1, 0–6m

  • Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku •Ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte •Ná-ústní kryt dudlíku je dekorovaný veselými motivy •Všechny NUK dudlíky jsou pravidelně testovány a sledovány nezávislými instituty-
  • Silikon je čirý, hladký a nestárnoucí materiál a má neutrální chuť. Jedná se o speciálně měkčený materiál a je velmi odolný vůči vysoké teplotě. Na dotek působí umělým dojmem a je o něco tvrdší než latex. Silikon se díky menší elasticitě může snadněji natrhnout nebo poškodit. Vždy při známce opotřebení (dírka, rýha od zoubků) výrobek vyměňte.

Vlastnosti

Vada Poškodená krabica/obal
Ajax loader