Dojčenské mlieko HAMI

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Unisex |
5,93 € (zľava 20 %) 4,74 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

HAMI 12+ s příchutí vanilky (600 g) – kojenecké mléko

  • Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Prožijte to s mléky Hami.
  • Batolecí mléko Hami od ukončeného 12. měsíce má jedinečné složení s OptiNutri, díky kterému dodá děťátku vše potřebné, aby mohlo naplno a s chutí objevovat svět kolem sebe, společně s vámi zažívat nova dobrodružství a mělo spokojené bříško. Navíc s příjemnou a lahodnou vanilkovou příchutí. Hami mléko s OptiNutri je snadný způsob, jak děťátku dodat potřebné vitamíny a minerály pro jeho zdravý růst a vývoj. Obsahuje železo a omega 3 mastné kyseliny pro normální vývoj mozku, vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí, a navíc mlíčko Hami skvěle chutná a výborně se rozpouští při přípravě.
  • Hami mléko s OptiNutri je snadný způsob, jak děťátku dodat potřebné vitamíny a minerály pro jeho zdravý růst a vývoj:
  • železo a omega 3 mastné kyseliny pro normální vývoj mozku,
  • vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí,

a navíc mlíčko Hami skvěle chutná a výborně se rozpouští při přípravě.

  • Hami mléka doporučuje Česká pediatrická společnost a značka Hami získala v roce 2015 v nezávislé české anketě ocenění „Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy“.

exp:: 20,03.2021

Vlastnosti

Vada Poškodený vonkajší obal
Ajax loader