Drogerie

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Unisex |
9,96 € (zľava 19 %) 8,11 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

SOMAT Classic 100 ks

  • Multifunkční tablety Somat Gold nabízejí ten nejlepší mycí výkon. Kombinují v sobě 12 funkcí včetně leštidla, soli či odstraňovače zápachu. Odstraní i těžce odolné nečistoty včetně připečenin a připálených zbytků jídla. Výsledkem je vždy naprosto čisté nádobí bez námahy a nutnosti předmáčení. Tablety jsou bez fosfátů, šetrné k životnímu prostředí a jsou obohacené o sílu kyseliny citronové, díky které odstraní i úporné nečistoty bez námahy.
  • Tablety do myčky odstraní i velmi odolnou špínu

Chrání sklenice před korozí skla Odstraňují skvrny od čaje a kávy Působí proti zápachu Efekt rychlého schnutí Dávkování:

1 tableta na každý druh znečištění

  • Použití:
  • Používejte 1 tabletu pro všechny druhy znečištění. Pro velmi silné znečištění použijte teplotu 65 °C. Používejte společně se Somat oplachovačem a Somat solí.
  • Složení:

5– 15 % bělící činidla na bázi kyslíku, <5 % neinotové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, enzymy, parfém

Vlastnosti

Vada Poškodená krabica/obal
Ajax loader