Nebesá

Outlet

Nový, nepoužitý tovar, v pôvodnom obale. Na obale môže byť ľahké poškodenie (napríklad natrhnutý obal, ohnutý roh). Tovar je nepoužitý a prípadný návod je priložený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex | Krémová
14,78 € (zľava 25 %) 11,07 €

AlberoMio baldachýn nad postýlku krémový

  • Baldachýn je vyroben z vysoce kvalitní bavlny, doplněný vzdušným a měkkým voálem, který nebrání světlu a vzduchu od dítěte. Vhodný pro všechny typy dětských postýlek, po připevnění speciální podpěry.
  • Baldachýn dává dítěti pocit bezpečí od prvních dnů života, tlumí zvuky, izoluje proti znečištění a zároveň je krásnou ozdobou postýlky.
  • Poskytuje ochranu a klidný spánek dítěte
  • Rozměry: 150 × 200 cm
  • Složení: horní část – 100% bavlna, dolní část 100% voál – polyester
  • Barva:bílá/krémová

Baldachýn je bez konstrukce.

Vlastnosti

Vada Poškodený vonkajší obal
Zapínanie Zaväzovanie
Ajax loader