Videoopatrovateľka AngelCare

Outlet

Tovar už bol používaný, ale je stále vo veľmi dobrom stave a plne funkčný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale stále je plne funkčný. Ide napríklad o tovar, ktorý bol vystavený na predajni, alebo zakúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad, ani funkčnosť výrobku.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex |
244,07 € (zľava 24 %) 185,15 €

Angelcare AC1100

  • Popis:
  • Nejuniverzálnější multifunkční baby monitor od Angelcare v sobě spojuje kvalitní videochůvu a monitor pohybů se senzory pod matrací. Ideální pro novorozence a později batolata, která začínají prozkoumávat okolí. Po odpojení snímacích desek používáte AC1100 jako videochůvu s obousměrným přenosem zvuku.

/1902720

Vlastnosti

Vada Používané
Ajax loader