Elektro Philips AVENT

Outlet

Tovar už bol používaný a z toho dôvodu na ňom môžu byť viditeľné malé známky opotrebenia. Tovar je však plne funkčný.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 4 ks

Unisex |
51,81 € (zľava 32 %) 35,15 €

Philips Avent SCD501/00 bílá/modrá

  • Elektronická dětská chůvička PHILIPS SCD 501/00 je chůvička s DECT technologií, která vám zaručí nerušený a čistý přenos zvuku s dosahem až 300 m. Dále vám nabídne ECO režim, pro výraznou úsporu energie, kterou zajisté oceníte.
  • Tlumené noční světlo zajistí nerušený dětský spánek. Podle potřeby si může každý individuálně nastavit hlasitost zvuku. Zvuk v dětském pokoji je přenášen na rodičovskou jednotku i pomocí LED diod, které svítí dle intenzity zvuku. Takže i když máte hlasitost na minimu,budete mít vaši ratolest vždy pod kontrolou. Na to že jsou vaše baterie vybité vás včas upozorní vizuálně i akusticky, chytrý ukazatel vybitých baterií.
  • Philips AVENT SCD501/00 je dobrou volbou pro aktivní rodiče. Pokud se potřebujete pohybovat, můžete do rodičovské jednotky vložit baterie a používat ji bez kabelu. Stačí vám dvě 1,5V jednorázové alkalické baterie R6 AA nebo dvě dobíjecí 1,2V baterie R6 AA.

/1903242 /1903181 /1902955 /2001094

Vlastnosti

Vada Používané
Ajax loader