Kresielko CHICCO

Outlet

Nové, nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa však môžu vyskytnúť nedostatky, ako je nejednotná farba, visiace nite či chýbajúce gombíky. Ceduľky pri oblečení môžu chýbať, alebo byť zle našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodnom balení. Do tejto kategórie spadá tiež tovar z predošlých kolekcií.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex | Šedá
59,00 € (zľava 37 %) 37,00 €

CHICCO Křesílko Twist – Dune

  • Dětské křesílko Chicco Twist s moderními designem a snadnou manipulací, které poskytuje dítěti vlastní prostor na odpočinek, hry, či sledování TV.
  • Vlastnosti:
  • Křesílko je možné rozložit do 3 různých poloh, díky vyklápěcím opěrce nohou a zad.

Twist je vyroben z měkké pěny, která však drží svůj tvar, a tak poskytuje dítěti oporu, ale zároveň zůstává křesílko velmi pohodlné. Manipulace s křesílkem je velmi snadná, a tak i malé dítě má svůj vlastní prostor, který si může upravit tak jak mu je nejpohodlnější, resp. přenést si křesílko všude tam kde chce. Potah křesílka je vyroben z odolné textilie a je snímatelný a pratelný v pračce.

  • Rozměry:
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 50 cm
  • Váha: 1,4 kg

Křesílko je na spodní části ušpiněné – foto!!!

/2002469/

Vlastnosti

Vada Špinavé
Šírka 50 cm
Ajax loader