Detský vankúšik Träumeland

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Unisex |
47,78 € (zľava 39 %) 29,26 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

** TRÄUMELAND polštář Carefor (2 – 8 měsíců)**

  • Polštář pro zdravý vývoj CareFor dvoukomorový polštář pro udržení hlavičky v optimální poloze zabraňuje vzniku deformací hlavičky (použití polštáře včetně jeho obsahu) nebo již vzniklé deformace potlačuje (cílené odstranění obsahu polštáře pro odlehčení zdeformované oblasti) optimální podpora krku a volný pohyb hlavičky materiál: prodyšná 3D distanční tkanina, TENCEL®
  • rozměry: 28 × 32 × 7 cm
  • /2002010/
  • Polštář je nový jen byl upatlaný následně vypraný, má poškozený obal. Stav viz foto.

Vlastnosti

Vada Oprané Poškodená krabica/obal
Zapínanie Zips
Sezóna Celoročné
Ajax loader