Plienky jednorázové Pampers

Outlet

Nový, nepoužitý tovar, v pôvodnom obale. Na obale môže byť ľahké poškodenie (napríklad natrhnutý obal, ohnutý roh). Tovar je nepoužitý a prípadný návod je priložený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 5 ks

Unisex |
11,07 € (zľava 33 %) 7,37 €

PAMPERS Pure Protection 1 (2–5 kg) 34 ks – jednorázové pleny

  • Plenky Pampers Pure Protection pomáhají chránit pokožku vašeho dítěte. Jsou vyrobené z prémiové bavlny, měkkých rostlinných vláken a dalších pečlivě vybraných materiálů. 0 % parfému, bělení chlorem a latexu, 100% pocit sucha od Pampers. Dermatologické testy prokázaly, že jsou vhodné pro jemnou pokožku vašeho dítěte. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection až 12 hodin sucha od Pampers. Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat: mají rozkošný potisk a indikátor vlhkosti od Pampers pro větší jistotu.
  • Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny za použití 100% obnovitelné elektrické energie a z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů.

Složení:

  • Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

/2107848/

Vlastnosti

Ajax loader