Čistiace obrúsky Pampers

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 5 ks

Unisex |
1,59 € (zľava 23 %) 1,22 €

PAMPERS Fresh Clean Baby Dětské Čisticí Ubrousky 1 Balení = 80 ks

  • Pokožka vašeho děťátka je velmi citlivá a zaslouží si šetrné čištění na všech nejcitlivějších částech těla, jako je zadeček, ručičky a obličej. Čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean nyní čistí ještě důkladněji (v porovnání s předcházejícím výrobkem) díky své měkčí a pevnější struktuře, stále s osvěžující vůní, kterou máte tak rádi a která potěší vás i vaše děťátko. Enzymy v moči a ve stolici mění pH pokožky a zvyšují riziko podráždění a vyrážky. Všechny čisticí ubrousky Pampers mají jedinečné složení, které chrání přirozené pH pokožky lépe než žínka a voda, takže citlivá pokožka vašeho dítěte je čistá a chráněná před podrážděním. Čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean jsou dermatologicky testované a schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance. Vzhledem k tomu, že jsou čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean navržené s ohledem na citlivou pokožku děťátek, neobsahují alkohol, barviva.
  • Složení:
  • Aqua, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA, Parfum, Xanthan Gum
  • /2107739/
  • Exp: 12.02.2024

Vlastnosti

Ajax loader