Plienky jednorázové Pampers

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex |
37,00 € (zľava 32 %) 25,15 €

PAMPERS Active Baby 3 (6–10 kg) 152 ks MEGA PACK – jednorázové pleny

  • 1 Pampers = 1 noc v suchu
  • Jediná plenka s další absorpční vrstvou „sleep“.
  • Věděli jste, že se vaše děťátko při spánku pohybuje až dvakrát více než dospělí lidé? Jeho noc je plná aktivit. To může vést k protečení plenky, nebo k tomu, že jeho klidný spánek bude rušit mokrá objemná plenka. Proto mají plenky Pampers jedinečnou další absorpční vrstvu „sleep“, která pomáhá rychle absorbovat tekutinu. Bez ohledu na to, jak se děťátka pohybují nebo v jaké poloze spí, tak budou díky plenkám Pampers v suchu po celou noc.
  • Nyní ve vylepšeném balení.
  • Složení
  • Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract
  • /2108116/

Vlastnosti

Vada Poškodená krabica/obal
Ajax loader