Plyšová hračka Nattou

Nové, nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa však môžu vyskytnúť nedostatky, ako je nejednotná farba, visiace nite či chýbajúce gombíky. Ceduľky pri oblečení môžu chýbať, alebo byť zle našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodnom balení. Do tejto kategórie spadá tiež tovar z predošlých kolekcií.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 0 ks

Pre dievča | Ružová
15,89 € (zľava 44 %) 8,85 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

NATTOU Hračka housenka edukační 4 aktivity Lapidou pink

 • Tato roztomilá housenka Lapidou od Nattou nabízí množství pobídek na aktivity, kde inovativní prvky podporují rozvoj všech smyslů vašeho děťátka. Hrajte se, mazlete se a trénujte své motorické schopnosti hravou formou. Velmi měkké materiály, různé textilie, povrchy a zvuky přitahují doteky a pozornost vašich malých průzkumníků. Díky snadno uchopitelných tvarů je housenka Lapidou skvělým společníkem pro batolata a děti.
  • různé textury podporují rozvoj hmatu
  • s chrastítkem, šupinami fólií, pískátkem a výčnělky na uchopení
  • vyrobena z jemného a na dotek příjemného materiálu
  • rozvoj jemné motoriky
  • vhodné od narození
 • Rozměr: 8 × 8 × 26 cm Možnost praní v pračce na 30 ° C
 • Složení: 100% polyester
 • Společnost Nattou se zavazuje zajistit vysokou kvalitu. Design každé hračky, textilie, tvar, švy, povrchová úprava a dokonce i obal jsou pečlivě kontrolovány, aby odpovídaly evropským bezpečnostním normám. To znamená, že se už nikdy nebudete muset bát, že si vaše dítě ublíží.
 • !!! ušpiněno (foto) – nutno vyprát , občas nefunguje pískátko !!!

/2108242/

Vlastnosti

Vada Špinavé
Materiál Plyš
Ajax loader