Dojčenské mlieko Sunar

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 4 ks

Unisex |
6,26 €

SUNAR Complex 1 Mléko počáteční 600 g- exp: 24.12.2022

  • Z čerstvého mléka a smetany
  • S mléčným tukem
  • Bez palmového oleje
  • Složení
  • Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacha­ridy (GOS) (z mléka), řepkový olej, kokosový olej, citronan draselný, rybí olej, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, cholin chlorid, emulgátor (sójový lecitin), L-askorbát sodný, citronan sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurin, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, nikotinamid, cytidin 5'- monofosforečnan, D-α-tokoferol, D-pantothenát vápenatý, uridin 5'-monofosforečnan, síran měďnatý, adenosin 5'-monofosforečnan, retinyl palmitát, guanosin 5'-monofosforečnan, inosin 5'-monofosforečnan, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, síran manganatý, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.
  • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
  • Sunar Complex 1 je počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Dříve, než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Sunar Complex 1 jako náhradu za kojení používejte pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě.

Vlastnosti

Vada Poškodená krabica/obal
Ajax loader