Hračka na zavesenie VULLI

Outlet

Na tovare nie sú viditeľné žiadne známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže chýbať alebo byť ľahko poškodený.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 1 ks

Unisex |
32,56 € (zľava 25 %) 24,41 €

VULLI Svět plný překvapení

  • Ideální hračka pro spoustu zábavy! Hračka nabízí více než 9 aktivit ke stimulaci smyslů vašeho dítěte: různé materiály a tvary, jasné barvy, hudební skříňku, vibrujícího ptáčka Kiwi, kousací kroužek a mnoho dalších překvapení.
  • 3 části hračky jsou k sobě upevněny magnetkami a po jejich otevření dítě odhalí spoustu překvapení.
  • Hračka má univerzální háček, díky kterému ji můžete snadno kamkoliv zavěsit.
  • Dítě rozvíjí svoji jemnou motoriku a zvědavost a zároveň se baví.
  • Technické parametry:
  • Rozměry výrobku: 22 × 18 × 28 cm
  • Rozměry balení: 22 × 19 × 18 cm
  • Vhodné pro děti od 3 měsíců

Vlastnosti

Vada Fliačik
Ajax loader