CONCORD nákrčník Luna 2016 Walnut Brown

Outlet

Outletový - nový, nepoužitý, neotvorený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale. Môže však byť z predošlej kolekcie.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 14 ks

Unisex | Hnedá
20,37 € (zľava 51 %) 10,00 €

CONCORD nákrčník Luna 2016 Walnut Brown

  • Nákrčník Luna pre pohodlný spánok v aute
  • Cestování na dlhšie vzdialenosti býva pre deti nudné a únavné. Navyše sa im v aute zvyčajne zle spí. Ak totiž hlavička dieťaťa nemá dostatočnú oporu, dieťa sa kvôli -cukavým pohybom automobilu často prebúdza. Tento problém vyriešite, ak Vášmu dieťaťu kúpite jednoduchý nákrčník. Vďaka nákrčníku Concord Luna sa bude Vášmu dieťaťu v aute spať tak pohodlne ako nikdy predtým.
  • Ergonomický nákrčník Luna je príjemný na dotyk
  • polštářek Luna je ergonomicky tvarovaný – za krkom je zúžený, zatiaľ čo na stranách je rozšírený, aby lepšie podopieral hlavičku
  • na vrchnej strane je nákrčník mäkučký a hebký
  • zespod je nákrčník potiahnutý hladkým a chladivým materiálom
  • na nákrčníku je našité praktické pútko na zavesenie

Vlastnosti

Sezóna Celoročné
Ajax loader