CONCORD Absorber XT 2015 Chocolate Brown

Outlet

Outletový - nový, nepoužitý, neotvorený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale. Môže však byť z predošlej kolekcie.

Nové (drobné nedostatky) – Nový, nepoužitý tovar, ktorý je v pôvodom obale. Obal môže byť mierne poškodený. Tovar je nový, prípadne s drobnými povrchovými vadami. Priložený je pôvodný návod na použitie.

Nové - Nový, nepoužitý, nerozbalený a nepoškodený tovar v pôvodnom obale (ak v ňom bol pôvodne dodaný). Môže byť z minulej kolekcie.

Ako nové – Tovar nejaví známky použitia a je vo výbornom stave. Pôvodný obal môže byž poškodený, alebo chýba. Tovar môže javiť veľmi mierne známky používania. Návod na použitie je priložený.

Ako nové / pár nedostatkov – Nové nepoužité a nenosené oblečenie, na ktorom sa môžu vyskytnúť chyby vo farbení, visiace nite alebo chýbajúce gombíky. Visačky môžu chýbať, alebo byť nesprávne našité. Oblečenie nemusí byť v pôvodom balení. Môže ísť o tovar zo staršej kolekcie.

Použité, v skvelom stave – Tovar bol používaný. Môže byť ľahko opotrebovaný, ale je stále plne funkčný. Tovar mohol byť vystavený v predajni alebo mohol byť kúpený a po rozbalení vrátený zákazníkom do obchodu. Prípadné nedostatky sú však minimálne a nemajú vplyv na vzhľad ani funkčnosť výrobku.

V dobrom stave – Na oblečení môžu byť malé nedostatky spôsobené nosením a používaním. Môže ísť o nejednotnú farbu, drobné trhlinky, visiace nitky alebo chýbajúce gombíky.

Použité, v dobrom stave – Tovar už bol používaný. Môže niesť mierne známky opotrebenia, ale je stále plne funkčné.

Použité, v priemernom stave – Tovar má viditeľné známky opotrebovania, ale je stále zachovalé.

Skladom 2 ks

Unisex | Hnedá
323,15 € (zľava 56 %) 142,33 €

CONCORD Absorber XT 2015 Chocolate Brown

  • Concord Absorber XT je veľmi bezpečná a komfortná autosedačka pre deti váhovej kategórie 9–18 kg, vek od cca 9 mesiacov do cca 4 rokov.
  • Autosedačka sa upevňuje systémom isofix
  • systém VARIOSIZE – hlavová opierka nastaviteľná do výšky aj šírky, extra vysoká chrbtová opierka pre dlhú životnosť alebo veľa vysoké deti, poloha sedadla je priebežne nastaviteľná stlačením tlačidla, pohodlná opierka nôh umožní odpočinok s natiahnutými nohami, stupienok a zapustené rukoväte pomáhajú dieťaťu vyliezť do autosedačky bez pomoci, poťah v koncepte TRIZONE – na rôznych miestach podľa potreby pohodlný, vzdušný alebo odolný
  • dvojitá stena bezpečnostného plášťa pre optimálnu ochranu pri bočnom náraze, autosedačku je možné naklopiť pre pohodlnejšie spanie

parametre:

  • hmotnosť: 7,7 kg
  • Nosnost: 18 kg
  • rozmery: 98 × 42 × 57 cm

Vlastnosti

Sezóna Celoročné
Ajax loader